O nas

Tu pewnie powinny pojawić się jakieś wzmianki o młodym dynamicznym zespole, czy pasji, z jaką wykonujemy naszą pracę. Ale się nie pojawią. Bo po co pisać o rzeczach oczywistych (choć z tym młodym to może lekka przesada😉).

Kim jesteśmy? Jak działamy?

Jesteśmy po prostu bardzo dobrzy w tym, co robimy, o czym świadczą opinie naszych Klientów oraz fakt, że z wieloma z nich współpracujemy od lat. A do tego wszystkiego, całkiem poważnie, lubimy naszą pracę, lubimy ludzi, z którymi przychodzi nam współpracować, z którymi spotykamy się na wyjazdach, z którymi wspólnie przeżywamy wiele pięknych momentów.
Od 2011 roku, kiedy to w lipcu został powołany do życia projekt pod nazwą M Event, konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju zarówno w szeroko pojmowanej turystyce biznesowej, jak i również w branży eventowej. Wspieramy się najnowszymi technologiami i rozwiązaniami, które w intuicyjny, a przede wszystkim atrakcyjny dla odbiorców sposób podnoszą prestiż organizowanych przez nas wyjazdów i eventów.

A z resztą sami poznajcie nasz zespół:

Agnieszka Musiał

współwłaściciel

Z turystyką jest związana od dziecka, a miłość do podróżowania zaszczepili w niej dziadkowie. To z nimi w latach 80 zwiedziła Europę, nocując w przyczepie. Do dziś pamięta zapach jugosłowiańskich pól i smak włoskich lodów z tamtych czasów.
Dziś spełnia się zawodowo jako współwłaścicielka M Event, gdzie z pasją współtworzy i organizuje wyjazdy incentive, eventy czy szkolenia. Jej główną zasadą w pracy jest elastyczne podejście do Klienta i stara się aby M Event było miejscem, w którym jej zespół będzie pracował z przyjemnością. Jest mózgiem operacyjnym życia biurowego, ogarnia umowy, zestawienia, kalkulacje. Uwielbia ludzi a tworzenie z nimi relacji pozwala jej rozwijać siebie samą.
Prywatnie mama dwójki wspaniałych dzieci, które są jej najdłuższą i najpiękniejszą podróżą. Miłośniczka książek, bajek i własnego buldoga angielskiego, którego otrzymała w prezencie od męża. Relaksuje się w kuchni, bo miłość do gotowania odziedziczyła po Tacie.

 

mail: agnieszka@mevent.pl

Michał Musiał

współwłaściciel i pilot wycieczek

Z branżą turystyczną związany całkiem przez przypadek – miał zostać lekarzem weterynarii, ale okazało się, że jako pilot wycieczek radzi sobie na tyle dobrze, że został nałogowym gadułą, opowiadaczem historii i duszą każdego podróżniczego towarzystwa. Na wyjazdach zaraża uczestników wycieczek łazikowaniem po miejscach „ponadprogramowych”, próbowaniem wszystkich lokalnych potraw, ponieważ wyznaje zasadę, ze w kuchni zaklęta jest historia i kultura każdej społeczności.

W biurze odpowiedzialny za kreację wyjazdów ze swoimi 1000 pomysłami na minutę. Nabyte przez 20 lat doświadczenie pozwala mu mierzyć się z każdą nieprzewidzianą sytuacją, zarówno podczas przygotowania, jak i w trakcie realizacji wypraw.
Prywatnie kawosz, piwosz kraftowy i miłośnik buldogów angielskich (jest nawet szczęśliwym posiadaczem jednego). 

 

mail: michal@mevent.pl

Sylwia Mikosik Czerewaty

Dyrektor realizacji projektów

Od dziecka marzyła, żeby organizować eventy, dlatego ukończyła studia na kierunku Inżynieria Biomedyczna... Dzisiaj spełnia swoje marzenia organizując wyjazdy, bankiety, szkolenia, konferencje i wszystkie ważne wydarzenia.
W firmie jest Project Managerem – czyli człowiekiem od wszystkiego – „serce i mózg” każdego wyjazdu. Zna odpowiedź na każde pytanie, a jeżeli nie zna...to zaraz pozna. Wielbicielka zorganizowanego chaosu, nad którym bez problemu potrafi zapanować.
Prywatnie wielka fanka powieści kryminalnych, zagadek logicznych, escape room’ów i gier terenowych – kilka nawet sama napisała.

 

mail: sylwia@mevent.pl

Paweł Mikuła

project manager

Po 30-tu latach pracy w turystyce, może śmiało stwierdzić, że „zna się na rzeczy”. Jako kucharz amator i podróżnik jadł przysłowiowy chleb z niejednego turystycznego pieca na świecie, a obecnie służy doświadczeniem, organizuje oraz koordynuje autorskie wyjazdy „gdzie oczy poniosą”. 
Najlepiej odpoczywa podczas pracy w kuchni, modyfikując znane i sprawdzone przepisy, tworząc niepowtarzalną kuchnię fusion. Tą samą zasadę wyznaje przy organizacji imprez: szczypta pikanterii w formie adrenaliny połączona ze słodyczą wypoczynku, łagodnym i kojącym smakiem „wszystkich zachodów słońca”  zaserwowana na talerzu pięknych widoków najdalszych zakątków świata.
Smakosz ryb i owoców morza, miłośnik ciekawej literatury historycznej, namiętny słuchacz rocka, entuzjasta starych, dobrych obyczajów oraz wycieczek rowerowych na łono natury.

 

mail: pawel@mevent.pl

Wladimir Hanushchak

entertainer i social media manager

Szerzej znany jako Heniek - super incentive animator, konferansjer, pilot wycieczek, specjalista od zadań specjalnych i social mediów.
Zawodowo zbliża do siebie ludzi! Wulkan zaraźliwej energii, skarbnica pomysłów na spędzanie wolnego czasu podczas wyjazdów. Zbierał doświadczenie jako szkoleniowiec przyszłych animatorów pracujących dziś w hotelach na całym świecie, co pozwoliło mu nabrać pewności siebie i charyzmy, którą emanuje na scenie, przy basenie lub na plaży. To prawdziwy sceniczny drapieżnik, który bez trudu kruszy najgrubsze lody w kontaktach międzyludzkich. Z Heńkiem po prostu nie sposób się nudzić.
Koneser greckiej kuchni, i polskich „sucharów” à la Karol Strasburger, którymi częstuje podczas przejazdów autokarowych.

 

mail: wladimir@mevent.pl

Adrianna Staszkiewicz

specjalista do spraw rozliczeń

Papierki, tabelki, excele, hasła, loginy, faktury, segregatory i teczki to jej naturalne środowisko biurowe. Cicha bohaterka, która na co dzień wykonuje tę „niewidzialną” część pracy, bez której M Event by nie funkcjonował! Od zamawiania sprzętu biurowego po „ganienie” Szefa za brak dokumentów z wyjazdów.
Prywatnie uwielbia spokój, wypoczynek w zaciszu domowego ogrodu i Bezę – swojego Golden Retriwera. 

 

mail: ada@mevent.pl

Baton

guest relation

Buldog angielski właścicieli firmy.

Uwielbia:

 1. Spać – najlepiej na łóżku lub fotelu, najmniej chętnie w swoim posłaniu, 
 2. Walizki – koniecznie z kółkami, które można spróbować odgryźć lub zaatakować znienacka (do walizki można również wejść podczas pakowania), 
 3. Wszelkiego rodzaju piłki, choć sportowcem raczej nie jest (piłki służą głównie do gryzienia),
 4. Hipnotyzować wzrokiem jedzącego na tyle skutecznie, aż dostanie swój kęs,
 5. Wyjeżdżać na wycieczki samochodowe,
 6. Suszoną kaczkę.

Nie cierpi:

 1. Zostawać sam w domu,
 2. Gdy pada deszcz,
 3. Wychodzić na spacery (bez znaczenia, czy pada deszcz, czy świeci słońce).

Supermoce:

 1. Głośno chrapie,
 2. Jest najsłodszym psem na świecie (wiemy, bo trochę świata udało nam się zwiedzić).