Wycieczka – Zanzibar

Rajskie plaże, błękitny, ciepły ocean, zaciszne, urokliwe zatoki i wszechobecny zapach egzotycznych przypraw
wakacje na Zanzibarze Mevent

Kawałek raju

Gorąca bryza łagodnie otulająca skórę, ciepłe wody oceanu obmywające stopy, które zapadają się delikatnym jak mąka piasku. Szum fal, kołyszące się leniwie liście palm kokosowych i feeria barw, pośród których króluje błękit i biel… Brzmi jak opis finałowej sceny z hollywoodzkiego romansu, a to tylko codzienność na Zanzibarze.
To prawda, że tanzańska wyspa na Oceanie Indyjskim jest mekką wszystkich szukających rajskich widoków, spokoju i kąpieli słonecznych.
Jednak Zanzibar ma do zaoferowania znacznie więcej. To właśnie tu staniemy oko w oko z ponad 100-letnim żółwiem, „pobawimy się” w ciuciubabkę z delfinami, zachwycimy aromatami przypraw czy podczas spaceru uliczkami Stone Town doświadczymy mieszanki kilku kultur.
Zanzibar to również piękny podwodny świat raf koralowych, który można zgłębić podczas snurkowania lub divingu. Dla wszystkich, którzy do wypoczynku potrzebują adrenaliny, Zanzibar oferuje doskonałe warunki do kite i windsurfingu. 
Bez wątpienia Zanzibar jest miejscem, które kusi co raz więcej przybyszów szukających swojego kawałka raju na ziemi.

Must see i znacznie więcej

Plażowanie i wypoczynek na rajskich plażach, szeroka gama sportów wodnych, odkrywanie tajemnic podwodnego świata raf koralowych, plantacje przypraw, spacer po lesie tropikalnym.

Wycieczki - Zanzibar

M Event

Wakacje na Zanzibarze

M Event

Dlaczego Zanzibar?

1

Wypoczynek w rajskich klimatach

Zanzibar jest destynacją wybitnie wypoczynkową – plaże, słońce, ocean to największe atrybuty wyspy, z których najchętniej korzystają wszyscy odwiedzający.
2

Moda na Zanzibar

Zanzibar stał się ostatnio bardzo modną destynacją goszczącą wiele znanych osobowości oraz celebrytów, którzy mocno wpłynęli na popularność wyspy wśród polskich turystów.  
3

Szerokie spektrum cenowe

Mimo, iż jest to destynacja wybitnie egzotyczna, to cechuje się dość sporą rozpiętością cenową, w której można zorganizować wyjazd, przy zachowaniu standardów minimum czterogwiazdkowych.