Wycieczka – Wietnam

Mozaikowe krajobrazy: górskie wioski, bajeczna zatoka Ha Long, soczyste równiny ryżowe i
wielkomiejski zgiełk.
wycieczki do Wietnamu Mevent

W KRAINIE SMOKA

Morze skuterów przemierzających ulice stolicy o każdej porze dnia i nocy przyprawia o zawrót głowy. Tak samo zapachy, które zachęcają przechodniów, żeby zajrzeć do przydrożnych knajpek. Prostota, a zarazem bogactwo kuchni są idealnym odzwierciedleniem mieszkańców kraju - czerpiących z natury, to co najcenniejsze. Widać to doskonale na prowincji, gdzie bezkresne i soczyste pola ryżowe poprzecinane błyszczącymi w słońcu wstęgami leniwie ciągnących się rzek pozwalają oderwać się od codziennego zabiegania i zachwycić się nadzwyczajnymi krajobrazami.
Cały ten sielankowy obraz podszyty jest niezwykle bogatą kulturą i legendami, które wrosły w życie codzienne mieszkańców. Zarówno rdzennych, jak i tych, którzy przybyli tu przed wiekami, osiedlili się w niewielkich górskich wioskach, gdzieś poza czasem i wciąż opierają się wszędobylskiej cywilizacji. To właśnie tam możemy doświadczyć spotkania z żywą historią i kulturą plemion dumnych ze swojego pochodzenia.

MUST SEE I ZNACZNIE WIĘCEJ

Zwiedzanie stolicy Wietnamu, spotkanie ze spuścizną po Ho Chi Minh’gu, wyprawa na prowincję, spotkanie z kulturą mniejszości etnicznych, nieziemska kuchnia wietnamska, relaksujący masaż azjatycki, wyprawa szlakiem wietnamskich manufaktur, wypoczynek w bajecznych zakątkach Zatoki Ha Long, nocna wyprawa pociągiem, rejs po rzece pośród bezkresnych pól ryżowych, spotkanie z
Czarnymi Hmongami podczas trekkingu po górskich wioskach, rowerowa włóczęga po prowincji.

Wycieczki - Wietnam

M Event

Wakacje w Wietnamie

M Event

DLACZEGO WIETNAM?

1

Egzotyczny kierunek

Zróżnicowane krajobrazy i oszałamiająca przyroda, odmienna, bogata kultura i tradycja Dalekiego Wschodu, burzliwa historia współczesna, kuchnia 1000 smaków składają się na egzotyczny wizerunek Wietnamu.
2

Nietuzinkowe atrakcje

Rozpiętość geograficzna kraju umożliwia zawarcie w jednym programie zarówno zdobycie najwyższego szczytu Indochin, plażowanie nad Morzem Południowochińskim, czy spacer po dżungli.  Ponadto do wyboru mamy przeróżne środki transportu: skuter, łódź motorową, dżonkę, pociąg, czy tradycyjną rikszę. A na deser:  kawa z kolgem–moglem wprost na torowisku kolejowym.
3

Elastyczność budżetowa

Wietnam, jako destynacja daje sporą rozpiętość budżetową. W zależności od długości pobytu i doboru atrakcji możemy stworzyć egzotyczną wyprawę w rozsądnej cenie, zachowując przygodowy charakter imprezy w standardzie 4*. Dysponując wyższym budżetem, możemy zorganizować Wietnam w standardzie VIP!