Wycieczka – USA

M Event | Wycieczki USA | Wczasy | Wakacje | Urlop w USA - Cena i koszt
wakacje USA Mevent

AMERICAN DREAM

Ameryka od zawsze pobudza naszą wyobraźnię. Bezkresna preria na Dzikim Zachodzie rozciągająca się przez kilka stanów z majestatycznym Wielkim Kanionem, bagienne tereny graniczące z wielkimi miastami na Florydzie, fabryka snów położona na wzgórzach Los Angeles, ikoniczny Nowy York zwany przez miejscowych Wielkim Jabłkiem (ang. Big Apple), czy „zabytkowe” jak na warunki amerykańskie San Diego wydają się być nieskończonymi kopalniami pomysłów i atrakcji na podróż po stanach. Chcąc obcować z dziką przyrodą, możemy wybrać się do jednego z olbrzymich Parków Narodowych lub od razu na Alaskę, która wydaje się Parkiem Narodowym sama w sobie. A może po prostu zaszaleć w Vegas, wygrać fortunę w kasynie, wziąć ślub i rozwód jednej nocy?
A może USA w zupełnie innym wydaniu? Narciarsko w słynnym Aspen? Czy bardziej egzotycznie na dalekich Hawajach? A może kosmicznie, podczas startu rakiety na orbitę okołoziemską? Właściwie moglibyśmy napisać tutaj wszystko i wszystko byłoby prawdą. USA ma wiele obliczy i jest miejscem niezliczonych podróży, w którym każdy będzie miał szansę wyśnić swój American Dream.

MUST SEE I ZNACZNIE WIĘCEJ

Wielkie miasta, Parki Narodowe, parki rozrywki, ludzie, kuchnia (bo to nie tylko fast food), historia, współczesność i przyszłość. Szaleństwo i odpoczynek. Wielkie gwiazdy i wydarzenia sportowe. 

Wyjazd do USA

M Event

Wakacje w USA

M Event

Dlaczego USA?

1

Nieograniczone możliwości

W USA każdy znajdzie coś dla siebie. Wielkomiejski zgiełk, zabawa w modnych klubach, obcowanie z dziką przyrodą, szaleństwa w parkach rozrywki, które przenoszą „na drugą stronę ekranu”, czy wypoczynek na plażach Atlantyku lub Pacyfiku. Stany to temat na dziesiątki podróży – od Zachodniego po Wschodnie Wybrzeże, od granicy z Kanadą po tę z Meksykiem.
2

Na każdą kieszeń

USA można odkrywać na niezliczoną ilość sposobów. Camperem, autokarem, samolotem, Harleyem, Mustangiem, kabrioletem, albo SUV’em. Można zatrzymywać się w klimatycznych przydrożnych motelach, zajazdach, albo w centrach miast w pięciogwiazdkowych hotelach oferujących luksusowy pobyt. Podróże po Stanach można dopasować do każdego budżetu.
3

Wyjazd do USA - prościej niż myślisz

Odkąd zniesiono procedurę wizową do USA, wyjazd „za Ocean” stał się jeszcze prostszy. Znacząco ułatwia to zorganizowanie wyjazdu dla dowolnej liczby uczestników w grupie.