Wycieczka – Meksyk

M Event | Wycieczki do Meksyku | Wczasy | Wakacje | Wyjazdy Meksyk - Cena i koszt
wakacje Meksyk Mevent

İVIVA MEXICO!

Zapach ulicznych kuchni, głośna muzyka zagłuszana klaksonami samochodów, tysiące ludzi płynących codziennie szerokimi arteriami miast. Zanurzenie się w stolicy tego kraju i poczucie jego tętno - bez tego nie można zrozumieć miejscowych. Ale zaledwie kilka godzin jazdy autostradą przenosi nas w inny wymiar - tu czas zwalnia, jakby wielkomiejski pośpiech był tylko mglistym wspomnieniem.
Dni płyną od wchodu do zachodu słońca. Choć nie brakuje czasu na fiestę, bo tu również muzyka jest wszechobecna.
Tak jak nad Oceanem, gdzie zarówno turystyczne kurorty, jak i małe wioski rybackie oferują wypoczynek na niezliczoną ilość sposobów. W promieniach tropikalnego słońca przy szumie Oceanu. Z teqilą i limonką. Do tego obrazu trzeba jeszcze dodać pozostałości dawnych cywilizacji, których kult i obrzędy do dzisiaj są żywym elementem społeczeństwa.
Taki właśnie jest kraj, który chcemy z Wami odkryć. Zastanawiasz się, ile kosztują wczasy w Meksyku? Czytaj dalej. ;)

Wakacje w Meksyku

Interesuje Cię wycieczka objazdowa po Meksyku? Szukasz agencji turystycznej z ciekawym programem fakultatywnym i niskimi kosztami?
Skontaktuj się z nami i dowiedz się, ile kosztuje wycieczka do Meksyku!

Nie wiesz jeszcze wystarczająco? Czytaj dalej!

Wycieczki do Meksyku

M Event

Wakacje w Meksyku

M Event

DLACZEGO MEKSYK?

1

Niezliczone oblicza

Góry, jaskinie, rzeki, nieskończone plaże, ciepłe oceany. Jedyna w swoim rodzaju kultura łącząca hiszpańską tradycję z indiańskimi obrzędami. Kuchnia, która smakuje… zaskakująco niespodziewanie. Tortille, burrito i chilli con carne to dopiero wierzchołek góry smaków czekających na przybyszów. No i tequilla, która baaaardzo szybko pomaga się zaaklimatyzować.
2

Fiesta każdego dnia

Położenie i historia Meksyku pozwalają zawrzeć w programie wiele ciekawych aspektów wyprawy – piękne krajobrazy rozciągające się od Atlantyku do Pacyfiku, różnorodna kuchnia, ślady dawnych cywilizacji widziane właściwie na każdym rogu. Do tego dorzućmy przejażdżki na osłach, garbusami, kolorowymi łodziami po pływających ogrodach w środku ponad dwudziestomilionowej stolicy kraju, czy zjazd na linie nad dżunglą. A wszystko w formie meksykańskiej fiesty – z muzyką El Mariachi i tequilą. Meksyk to kraj nieograniczonych możliwości.
3

Program szyty na miarę

My oczywiście proponujemy program w formule zwiedzanie i odpoczynek, ale jeśli jesteście nastawieni wyłącznie na wypoczynek na rajskich plażach, z drinkiem w ręku, w egzotycznych okolicznościach przyrody, to Meksyk jest również doskonałą destynacją. Sezon trwa tu właściwie cały rok, ale najlepszy czas na wyjazd jest pomiędzy końcem września a majem.